wtorek, 25 grudzień 2018 12:42

Pielgrzymka 2019

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

P8130003Zapraszamy na drugą już pielgrzymkę związaną ze świętym Andrzejem Bobolą ale tym razem do Wilna. W czasie podróży będziemy mogli usłyszeć jego historię związaną z tym miejscem, a także poznać dwoje kolejnych polskich świętych czyli świętą Faustynę Kowalską oraz świętego Kazimierza. Dzieki tej pielgrzymce będziemy mogli zbliżyć się do tych niezwykłych postaci i naszych orędowników w niebie.

 
PROGRAM RAMOWY
24 sierpnia (sobota)
Msza św Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej Poznań, Poznań - Białystok. nocleg w akademiku.
25 sierpnia (niedziela)
Białystok- Wilno. Obiad, msza święta, zwiedzanie - Ostra Brama, Cerkiew św. Ducha , góra 3 Krzyży, dla chętnych spotkanie z litewską WŻCh, nocleg w Domu Rekolekcyjnym
26 sierpnia (poniedziałek)
Wilno - msza święta, cmentarz na Rossie , kościół św.Piotra i Pawła, Dom św. Faustyny, Kaplica św.Kazimierza, Akademia Wileńska, nocleg w Domu Rekolekcyjnym
27 sierpnia (wtorek)
Wilno-Kowno-Święta Lipka, Obiadokolacja, zwiedzanie Sanktuarium, msza święta
28 sierpnia (środa)
Święta Lipka - Toruń - Poznań
 
Koszt 760 zł + 10 € / osoba
 
Cena zawiera: przejazd autokarem, posiłki, noclegi (pokoje dwuosobowe), ubezpieczenie NW, opiekę duchową (o.Dariusz Michalski SJ - kustosz Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej) i opiekę pilota (Marta Lewandowska-Harasimowicz, certyfikowany pilot wycieczek) a także bilety wstępów i przewodnika po Wilnie. Planujemy przejazdy dzienne nie dłuższe niż 5-6 godzin, zawsze z przerwami regeneracyjnymi. 
 
 
 

Uwaga ! Zapisy na listę rezerwową poprzez wypełnienie formularza

będziemy informować o zwolnieniu się miejsca  jak tylko to się zadzieje

kontakt w sprawie pielgrzymki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba uczestników ograniczona - 21 osób + kierowca.
 
 
 
Czytany 838 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 luty 2019 21:15
Więcej w tej kategorii: « JUBILEUSZ 444 Kiermasz u Ignacego »
Share