Wydrukuj tę stronę
wtorek, 16 lipiec 2019 15:19

„ŻYĆ W PEŁNI” - GRUPA ROZWOJU OSOBISTEGO DLA KOBIET (edycja III – 2019/2020)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Grupa adresowana jest do kobiet zainteresowanych rozwojem osobistym, odnalezieniem harmonii ze sobą i ze światem.

 

Program będzie obejmował między innymi następujące tematy:

 • Tożsamość kobiety we współczesnym świecie – „Kim jestem? Co jest dla mnie ważne?”
 • Sztuka uważności – jak sprawić, by czas był dla nas sprzyjający
 • Poczucie własnej wartości – co to jest, jak je wzmacniać
 • Kobieca potrzeba więzi – mężczyźni – różnice w komunikacji
 • Kobieca potrzeba więzi – w kręgu kobiet
 • Sztuka mówienia „nie” – stawianie granic w relacjach
 • Emocje i potrzeby- jak je przeżywać, jak z nich czerpać, jak sobie z nimi radzić?
 • Co nadaje życiu sens? - o tym co w życiu ważne
 • Rozwój - co mnie rozwija?

 

Metoda pracy:

 • Zajęcia będą odbywały się w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze, metodą warsztatową (będzie okazja do zdobycia wiedzy psychologicznej z zakresu tematyki grupy, do pogłębiania samoświadomości oraz do trenowania umiejętności społecznych).

Prowadzące:

Katarzyna Dobryniewska – psycholog (specjalność kliniczna i edukacji), specjalista terapii uzależnień, trener, psychoterapeuta egzystencjalny w procesie szkolenia. Od kilkunastu lat w zawodzie. Z kobietami pracuje zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Prowadziła między innymi treningi umiejętności społecznych dla kobiet oraz dwie edycje grupy rozwoju osobistego dla kobiet w Poradni VINEA.

Jolanta Prajs – psycholog (specjalność kliniczna, psychologia zarządzania), terapeuta systemowy. Pracuje z kobietami indywidualnie, a także w systemie małżeńskim i rodzinnym. Prowadziła warsztaty, rekolekcje dla kobiet oraz dwie edycje  grupy rozwoju osobistego dla kobiet w Poradni VINEA.

Dane organizacyjne:

 • 9 spotkań – 3 godziny każde, raz w miesiącu – sobota, godz. 10.00-13.00.

Harmonogram: 26.10.2019, 9.11.2019, 14.12.2019,11.01.2020, 15.02.2020, 7.03.2020, 4.04.2020, 9.05.2020, 20.06.2020

Opłaty:

 • Wpisowe: jednorazowa zaliczka100 zł pobierana przy zapisach, zwracana po uiszczeniu całości opłat.
 • Koszt spotkania – 120 zł. Cena obejmuje zajęcia oraz wszystkie materiały  dostarczane w trakcie warsztatów. Zapis na grupę oznacza deklarację uczestnictwa we wszystkich spotkaniach i uiszczenie opłaty za każde spotkanie niezależnie od obecności, gdyż grupa ma charakter zamknięty.
 • Opcje opłaty:
 1. całość za 9 spotkań– płatne do pierwszego spotkania – 1080 – 100 zł rabatu – do zapłaty: 980 zł
 2. płatność w trzech ratach – przed pierwszym, czwartym i siódmym spotkaniem – po 360 zł – 20 zł rabatu każdorazowo– do zapłaty 340 zł każdorazowo
 3. płatność przed każdym spotkaniem – 120 zł.

Zasady uczestnictwa:

 • Grupa przeznaczona jest dla kobiet pełnoletnich.
 • Warunkiem uczestnictwa w grupie jest odbycie konsultacji z osobą prowadzącą (bezpłatnie) oraz rezerwacja miejsca ustalona w trakcie rozmowy i opłacenie wpisowego.
 • Osoby będące w procesie psychoterapii lub w trakcie leczenia psychiatrycznego możliwość uczestnictwa powinny skonsultować ze swoim psychoterapeutą / psychiatrą.
 • Zajęcia mają formę warsztatów rozwoju osobistego i nie zastępują psychoterapii. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia fizycznego i psychicznego uczestników.
 • Zgłoszenie się na grupę jest jednoznaczne z akceptacją powyższych zasad.
 • Zgłoszenia odbywają się za pomocą formularza poniżej. Z Paniami, które prześlą zgłoszenie będziemy kontaktować się telefonicznie celem ustalenia terminu konsultacji. Konsultacje będą odbywać się we wrześniu.

Opinie uczestniczek I i II edycji Grupy rozwoju osobistego dla kobiet:

" Grupa rozwojowa kobiet " to kolejny przystanek w poznaniu siebie.  Mimo dojrzałego wieku ciągle odkrywam siebie. Grupa pozwoliła mi zrobić to z otwartością i szczerością. Sześć spotkań pod okiem Joli i Kasi nazywających "po imieniu" i z miłością to co w nas kobietach, gra albo nie gra.  A wszystko to służy naszemu kobiecemu rozwojowi."

"Idealne rozwiązanie dla osób odczuwających lęk przed terapią indywidualną. Przyjemna forma rozmów i ćwiczeń w niewielkiej grupie daje okazję do otwarcia nawet tym mniej śmiałym. Serdecznie polecam wszystkim poszukującym i wątpiącym"  

"Piękny czas. Jakby się na dłuższą chwilę zasadzić  w kolorowym pachnącym ogrodzie pełnych kwiatów. (...) Doglądanym przez dwie pracowite ogrodniczki, które niby zaplanowały grządki i pory kwitnienia, ale pozwalają rosnąć każdej wysianej roślince, nawet jak postanowiła wyrosnąć na ścieżce. Z uwagą patrzące i doglądające swój ogród. Polecam wszystkim z całego serca."

„Zajęcia grupy rozwoju dały mi wiele satysfakcji i refleksji. Dzielenie się poszczególnych osób było cennym źródłem zrozumienia siebie i innych”.

„Ujmuje mnie zawsze uważność prowadzących. Każdy jest tu chciany, słuchany, „poczuty”. Otrzymałam wiele dobrych słów, spojrzeń.”

„Warsztaty pozwalają przyjrzeć się sobie w grupie pełnej akceptacji. Służą rozwojem ku radości i pełni życia, ku świadomości siebie i innych wokół nas”.

 

Formularz zapisu:

Uzupełnij

Uzupełnij

Zaznacz jedną z opcji

Podaj prawidłowy adres

Uzupełnij

Nieprawidłowe dane

Przepisz kod
Odśwież Nieprawidłowe dane

Wymagane

Wymagane

Nieprawidłowe dane

Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza i wpłata zaliczki wysokości 100 zł od osoby na konto: 25 1140 2017 0000 4002 1145 4446

Liczba uczestników ograniczona. Warsztat nie odbędzie się przy zbyt małej ilości zgłoszeń (zaliczka płatna przy zgłoszeniu będzie wówczas zwrócona)

Czytany 1606 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 październik 2019 14:41