Wydrukuj tę stronę
środa, 12 grudzień 2018 14:05

Weekend ignacjański: Pokój serca

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

pokoj.sesjaTermin: 22-24 lutego 2019 (piątek-sobota-niedziela)

Opis: Już po raz drugi zapraszamy na weekendowe skupienie w dynamice rekolekcji ignacjańskich: w milczeniu, na medytacji (w oparciu o zaproponowane punkta), adoracji oraz na drodze ignacjańskiego rachunku sumienia. Jest to okazja do zatrzymania się i wyciszenia dla osób, które uczestniczyły już przynajmniej w Fundamencie Ćwiczeń Duchowych lub rekolekcjach w życiu codziennym. Idea skupienia narodziła się z potrzeby serca: znaleźć czas w ciągu roku na osobiste wyciszenie i zatrzymanie, na spotkanie z Bogiem i ze sobą, by móc w dalszej codzienności powrócić do ćwiczeń duchowych, które z jakiegoś powodu zostały zaniedbane.

W tym roku tematem skupienia będzie poszukiwanie pokoju serca. Chcemy przyjrzeć się, co odbiera nam radość i wewnętrzną harmonię oraz spojrzeć na pokój serca, który przynosi nam Jezus.

Koszt sesji: 160 zł razem z zakwaterowaniem w 2 i 3 osobowych pokojach z łazienkami.

Czas trwania: Sesję rozpoczynamy w piątek (22 lutego) kolacją o godz. 18.00, ale zachęcamy do wcześniejszego przybycia w celu zakwaterowania. Sesja kończy się w niedzielę (24 lutego) obiadem o godz. 13.00, po którym można jeszcze wypić popołudniową kawę lub przejść się na spacer.

MiejsceDom Rekolekcyjny św. Józefa prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej w Poznaniu: ul. Sióstr Misjonarek 10, 61-680 Poznań (Morasko). 
 
Prowadzący: 
 

o. Dariusz Michalski SJ - kustosz Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Poznaniu, rekolekcjonista.

Plan do ściągnięcia w załączniku na dole

 

Uwaga ! Zapisy na listę rezerwową poprzez wypełnienie FORMULARZA  

będziemy informować o zwolnieniu się miejsca  jak tylko to się zadzieje.


Kontakt w sprawie sesji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Czytany 1825 razy Ostatnio zmieniany środa, 27 luty 2019 10:26