Wydrukuj tę stronę

Podejmowanie decyzji

engagement 2495693 960 720wola Boża a nasze pragnienia, pory wyboru - jak znaleźć właściwy czas, rozeznawanie duchowe - jak korzystać z dobrych podpowiedzi
 
Termin: 20 października
 
Opis: Stojąc przed ważnymi decyzjami w życiu, często jesteśmy zagubieni, bo wybór jednego oznacza odrzucenie innych możliwości. Świat oferuje nam tak wiele, że często mamy problem z podjęciem decyzji. Tym, którzy pragną do tego procesu zaprosić Pana Boga, proponujemy warsztat oparty o ignacjańskie metody rozeznawania. Będziemy mówić o tym jak ma się wola Boża do naszych pragnień, przedstawimy sposoby, które stosuje Pan Bóg i Szatan, by nam podpowiadać w życiu, pokażemy w jaki sposób podejmować decyzje w zależności od naszego stanu duchowego i porozmawiamy o roli wolności wewnętrznej w poszukiwaniu tego co da nam szczęście. Spotkanie poprowadzą s. Ala i s. Ewa, które na co dzień towarzyszą młodym osobom w duchowej drodze. Podzielą się one swoimi własnymi doświadczeniami w szukaniu swojego miejsca w świecie.
 
Dla kogo warsztat ?
Osoby, które stoją przed ważnymi decyzjami: wybór drogi życia, studiów, poważne zmiany czy wyjazdy.
 
Korzyści jakie można uzyskać poprzez uczestnictwo w warsztacie.
Podczas warsztatu będzie możliwość poznania konkretnych narzędzi, które zostawił nam św. Ignacy Loyola i które od wieków służą do tego, by usłyszeć głos Boga i w wolności za nim pójść. Będzie też okazja do osobistej refleksji oraz rozmów z osobami, które również stoją na życiowych skrzyżowaniach.
 
czas trwania : sobota 9.00- 17.00
 
miejsce: Poradnia psychologiczno- duchowa VINEA , Szewska 18a
 
koszt : 100 zł
 
Prowadząca: s. Alicja Banach rscj, s. Ewa Bartosiewicz rscj

Formularz zapisu na warsztaty:

Uzupełnij

Uzupełnij

Zaznacz jedną z opcji

Podaj prawidłowy adres

Uzupełnij

Nieprawidłowe dane

Przepisz kod
Odśwież Nieprawidłowe dane

Wymagane

Wymagane

Nieprawidłowe dane

Uwaga! Liczba uczestników ograniczona. Warsztat nie odbędzie się przy zbyt małej ilości zgłoszeń