Rekolekcje z Mieczem

Rekolekcje z Mieczem

prowadzący Przemysław Sułkowski oraz Jarosław Dobrzyński.

Jeśli czujesz, że w drodze za Chrystusem potrzebujesz przebudzenia swego walecznego serca i jeśli uważasz, że lojalna służba wielkiemu Panu i Królowi nie są reliktem przeszłości to oznacza, że te rekolekcje są adresowane do Ciebie!

W trakcie naszych warsztatów rekolekcyjnych będziesz mógł przyjrzeć się realiom walki duchowej z typowo męskiej perspektywy. Sesja będzie inspiracją do spojrzenia na to zagadnienie zarówno poprzez modlitwę w oparciu o Pismo Święte, jak i podczas dynamicznych ćwiczeń szermierczych.

Rekolekcje odbędą się w stylowych wnętrzach klasztoru ojców Jezuitów w Poznaniu.

Rozpoczniemy w piątek o godzinie 17.30 i zakończymy Mszą Świętą w niedzielę około godziny 13.00. Koszt sesji to 100 zł , w tym wyżywienie oraz sprzęt do ćwiczeń. Sesja przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn od 18 roku życia. Liczba miejsc ograniczona, o przyjęciu na rekolekcje decyduje kolejność zgłoszeń.

Sesja z zakwaterowaniem własnym. Ograniczona liczba uczestników może również, za dodatkową opłatą, zostać zakwaterowana w klasztorze. Informację o chęci zakwaterowania proszę umieścić w formularzu zgłoszeniowym

Miejsce: Klasztor ojców Jezuitów w Poznaniu, ul. Szewska 18.
Data: 20-22.05.2011

Zapisy na stronie http://wzch.poznan.pl/sesje

Share