Moje pragnienia – o dojrzewaniu do życia i zgodzie na umieranie

bujakMoje pragnienia – o dojrzewaniu do życia i zgodzie na umieranie

 3-5 lutego 2017 Morasko/Poznań
 
Wspólnota Życia Chrześcijańskiego w Poznaniu oraz Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju VINEA zapraszają na sesję o życiu człowieka w świetle duchowości ignacjańskiej, którą poprowadzi o. Robert Bujak SJ - rekolekcjonista, duszpasterz akademicki, psycholog, rektor kolegium oo. Jezuitów w Warszawie.

Pragnienia – słowo, pod którym kryje się bardzo wiele znaczeń – one dają nam siłę do działania, motywują, pchają do podejmowania życiowych decyzji lub rezygnacji czy wyrzeczeń. To przestrzeń przeżywanych oczekiwań i frustracji: co wybierać, a z czego rezygnować w konkretnych sytuacjach mojego życia?

Patrząc na drogę Ćwiczeń Duchowych, przez jaką św. Ignacy pragnął przeprowadzić rekolektanta, będziemy szukać inspiracji i odpowiedzi na temat własnego dojrzewania do pełni człowieczeństwa.

Nie możesz mieć wszystkiego, co chcesz?
 
Musisz z czegoś zrezygnować?
 
Nadal pragniesz życia w pełni?

Ta sesja jest właśnie dla Ciebie!


W programie: konferencje, ćwiczenia, indywidualne rozmowy z prowadzącym, możliwość skorzystania z sakramentu pojednania oraz uczestnictwa we Mszy św. i adoracji Najświętszego sakramentu, spacery i długie rozmowy przy dobrej kawie...

Miejsce: Dom Rekolekcyjny św. Józefa prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej w Poznaniu: ul. Sióstr Misjonarek 10, 61-680 Poznań (Morasko).

Sesję rozpoczynamy w piątek (03.02.2017 r.) kolacją o godz. 18.00, ale zachęcamy do wcześniejszego przybycia w celu zakwaterowania. Sesja kończy się w niedzielę (05.02.2017 r.) obiadem o godz. 13.00, po którym można jeszcze wypić popołudniową kawę.

Koszt sesji to 180 zł razem z zakwaterowaniem w 2 i 3 osobowych pokojach z łazienkami oraz pysznymi posiłkami, które przygotowują Siostry Misjonarki.

UWAGA: trwają zapisy na listę rezerwową !!! (o zwolnieniu miejsca będziemy informować indywidualnie osoby z listy rezerwowej)

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie FORMULARZA oraz wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia na konto:
25 1140 2017 0000 4002 1145 4446
Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju VINEA,
ul. Szewska 18, 61-760 Poznań

Kontakt z koordynatorem sesji: 514 495 131 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Share